Regulamin

1. Sklep Internetowy Fashion Freak działa pod adresem www.fashion-freak.pl. Właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Izabela Filipowicz, z siedzibą pod adresem ul. Szpitalna 2/4, 21-200 Parczew, NIP: 5391511350, REGON:061677956. Fashion Freak prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym).

2. Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Klient może również złożyć zamówienie poprzez wiadmość prywatną na portalu FACEBOOK. Zamówienia realizowane są tylko w dni robocze. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

3. Nieopłacone w ciągu 2 dni roboczych zamówienia zostają automatycznie anulowane

4. Koszt wysyłki:
Paczkomaty 24/7 (przy wpłacie na konto) – 15 zł brutto
Przesyłka kurierska (przy wpłacie na konto) – 20 zł brutto
Przesyłka kurierska (za pobraniem) – 25 zł brutto
Wyjątkiem są przesyłki zagraniczne, które wyceniamy indywidualnie.

5. Płatności za zakupione towary można dokonywać na numer konta bankowego 

PKO BP: PL 21 1020 3206 0000 8002 0188 5771
Dane odbiorcy:
Izabela Filipowicz
21-200 Parczew

lub za pomocą systemów szybkich płatności internetowy Paypal, Przelewy24.
Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań, Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

6. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane – informując o tym e-mailem bądź telefonicznie. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

7. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. sklep@fashion-freak.pl

8. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia (braki po aktualizacji stanów magazynowych, wady produktu itp.), o zaistniałej sytuacji Fashion Freak zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

9. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

10. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę.

11. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firm kurierskich.

12. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 1-14 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.

13. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane sa wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

14. Korzystanie ze strony internetowej www.fashion-freak.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych).

15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Zwroty, Wymiany, Reklamacje

Akceptujemy zwroty oraz wymiany zamówionych w naszym sklepie internetowym ubrań w ciągu 14 dni.

Pamiętaj o tym, aby ubrania były odpowiednio opakowane tak aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia.

Zaadresuj paczkę, dołącz formularz zwrotu i wyślij firmą kurierską na nasz adres:

Fashion Freak
Kościelna 22
21-200 Parczew
tel. 508-595-571


Zwroty zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Po pozytywnym rozpatrzeniu sprzedawca dokonuje zwrotu płatności za towar, w ten sam sposób jaki zostało opłacone zamówienie, zgodnie z poniższym opisem:

a. Przy płatności poprzez Platformę Przelewy24 na konto, z którego dokonano płatności za zamówienie.
b. Przy płatności za pobraniem na nr konta podany w formularzu.

Nie zwracamy kosztów przesyłki.

Uwagi

Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów/dokonywania wymian ubrań, które nie posiadają oryginalnych etykiet lub posiadają jakiekolwiek znamiona użytkowania.
Sprzedający nie przyjmuje zwrotów ubrań wysłanych za pobraniem.
Sprzedający nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru w celu wymiany/zwrotu.
Sprzedający zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania zwrotów ubrań, które nie zostały wysłane firmą kurierską.

Proces reklamacji:

W celu reklamacji odeślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu/wymiany.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku dostępności) Fashion Freak zaoferuje inny, dostępny w sklepie towar do wyboru lub zwróci koszt produktu.

Na rozpatrzenie reklamacji mamy 30 dni, skontaktujemy się z Tobą i powiadomimy o decyzji.